O nas

      Metalowa Spółdzielnia Pracy „SKAMET” powstała w 1950 r. i od wielu lat produkuje urządzenia hydrauliki siłowej takie jak: dźwigniki hydrauliczne o udźwigu od 1,6 do 50 ton, siłowniki hydrauliczne, praski hydrauliczne z napędem ręcznym, ściągacze hydrauliczne i inne wyroby oparte o elementy dźwigników, takie jak: pompki z napędem ręcznym oraz nożnym do siłowników i dźwigniki działające w pozycji odwróconej do prasek.

     Uznanie klientów i duże zainteresowanie sprawiły, że stale poszerzamy naszą ofertę uzupełniając ją o nowe propozycje. Produkowane przez naszą firmę dźwigniki posiadają Certyfikat na znak bezpieczeństwa wydany przez Państwowy Instytut Motoryzacji PIMOT w Warszawie. Potwierdza on wysoką jakość naszych wyrobów.   W budowie dźwigników hydraulicznych zastosowano szereg rozwiązań konstrukcyjnych, które są przedmiotem wzorów użytkowych zastrzeżonych w Urzędzie Patentowym.

      Mamy nadzieję, że informacje przedstawione na stronie przybliżą Państwu nasze wyroby i ułatwią dokonanie właściwego wyboru. W przypadku zainteresowania naszą ofertą jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc zarówno doradztwem technicznym, jak i sprawną obsługą przy dokonywaniu zakupu.   Zapraszamy do współpracy zarówno bezpośrednio w naszej firmie, jak i poprzez sieć naszych dystrybutorów.

 

Szymon Horosz 

Prezes Zarządu

Wirtuale.pl